Categorieën
Home / Baby & Mama / Holle Opvolgmelk nr 3 (demeter)
Holle opvolgmelk nr 3 biologisch babyvoeding kopen
Holle Opvolgmelk nr 3 (demeter)
0 Review | Review toevoegen
NIEUWE VERPAKKING

Artikelnummer

29180

Levertijd

ca 2 werkdagen

€ 17,27
Prijs per stuk
Aantal: 
Bestellen
 

Holle Opvolgmelk nummer 3

  • Merk: Holle
  • Inhoud: 800 gram
  • Vanaf 10 maanden
  • Altijd 10% korting op de adviesprijs van €19,19

Ingrediënten:

Magere MELK** WEIPOEDER* (gedeeltelijk gedemineraliseerd) plantaardige oliën* (palmolie*, zonnebloemolie*, raapzaadolie*) maltodextrine* magere MELKPOEDER** zetmeel* calciumcarbonaat kaliumchloride olie van de microalg Schizochytrium sp. L-tyrosine vitamine C calciumzouten van orthofosforzuur kaliumcitraat natriumchloride L-tryptofaan ijzersulfaat zinksulfaat vitamine E magnesiumcarbonaat niacine kopersulfaat pantotheenzuur vitamine A thiamine vitamine B6 mangaansulfaat kaliumjodide foliumzuur vitamine K natriumseleniet vitamine D biotine vitamine B12.
** Van biologisch dynamische herkomst
* Van biologische herkomst
De vetgedrukte ingrediënten zijn allergenen

 

Gebruik

  • Geschikt voor je kindje van 10 maanden of ouder, als bestanddeel van een gemengde voeding van een flessen- en papmaaltijd
  • De Holle Opvolgmelk nummer 3 kun je ook gebruiken voor het bereiden van een van de Holle granenpapjes
  • Vanaf de 12e maand raadt Holle aan om over te stappen op de Dreumesmelk nummer 4 in combinatie met een van de Holle granenpapjes
Deze opvolgmelk bestaat voor meer dan 99% uit grondstoffen die afkomstig zijn uit de biologische en biologisch-dynamische landbouw, zoals de melk bijvoorbeeld, die afkomstig is van koeien die biologisch-dynamisch worde gehouden.
 

Sorteren op:

Review toevoegen

Geen reviews gevonden.

Holle Opvolgmelk nr 3 (demeter)

Snelle verzending met Post NL